Nie chcesz zostawiać swojego auta w domu? Zabierz je na wakacje wraz z liniami EmiratesTo nowa usługa dedykowana przede wszystkim dla najbogatszych mieszkańców globu. Dotychczas jedyna możliwość na bezpieczny przewóz auta polegała na transporcie go drogą lądową lub morską. Teraz za odpowiednią opłatą można mieć trzecią alternatywę.

Szybko bezpiecznie i z klasą

tytuł

linie lotnicze

Fot. materiały prasowe

W przypadku wartościowych aut jakość ich transportu odgrywa kluczową rolę. Tutaj każda usterka czy obrysowanie lakieru może sięgać strat rzędu kilkudziesięciu tysięcy dolarów. Właśnie dlatego miłośnicy luksusowych pojazdów szukali najbardziej bezpiecznego sposobu na przewóz swoich czterech kółek. Teraz mogą to zrobić za pośrednictwem linii Emirates, które oferuje zarówno pasażerom jak i autom przelot pierwszą klasą.

Na temat samej usługi najwięcej można dowiedzieć się w dziale noszącym nazwę SkyCargo. Ma on ogromne doświadczenie w transporcie unikalnych i drogich perełek motoryzacji. W stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest bowiem wiele bajecznie bogatych właścicieli luksusowych czterech kółek. A żaden z nich nie zaryzykuje przewozu zabytkowego pojazdu w ryzykowny sposób.

Jak wygląda transport samochodów od kuchni?

tytuł

W przypadku gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo wyjątkowo drogiego egzemplarza, to nie ma miejsca na jakąkolwiek pomyłkę. Najbardziej luksusowy pakiet obejmuje nie tylko przelot samochodu, ale też w przypadku zagranicznych wycieczek, załatwienia wszystkich niezbędnych formalności, łącznie z ubezpieczeniem komunikacyjnym. W tym wypadku właściciel pojazdu musi mieć tylko odpowiednio zasobny portfel by móc skorzystać z tego typu usług.

Dlaczego bogacze przewożą swoje 4 kółka? Tutaj powodów może być wiele, od prozaicznych jak kupno/sprzedaż auta, serwis, czy zmiana miejsca zamieszkania, aż po bardziej ekscentryczne jak wystawa czy wyjazd na wakacje. Czy jest to pewnego rodzaju fanaberia? Jeżeli w grę wchodzi transport auta, którego wartość sięga kilku milionów dolarów, to właściciel na pewno nie pozwoli sobie na jakiekolwiek ryzyko związane z jego przewozem, zwłaszcza jeżeli ma grozić uszkodzeniem.

Dodaj komentarz